Direkt zum Inhalt

Kempings Lielbornes muiža

Adrese: Lielbornes muiža, Lielborne, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads, LV5469;

Tālr. +371 29284480;  nora@lielbornesmuiza.lv; www.lielbornesmuiza.lv;   

Darba laiks: aprīlis-oktobris

Apkalpošanas valoda: LV, RUS, ENG

Kopējais vietu skaits: Kemperiem- 10, telšu vietas aptuveni 50

Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas kempingā jūs būsiet dabas un vēstures ieskauti. Toni nosaka 18. un 19.gs. Lielbornes muižas apbūve, jaunā un vecā pils, vēsturiskās saimniecības ēkas, dzirnavu ūdenskrituma čalas un Bornes upes stāvās nogāzes. Lielbornes muiža atrodas dabas parkā Daugavas loki,  un esot upes krastā, Lielbornes muižas saimnieki ar prieku uzņem laivotājus, piedāvā arī pilna servisa laivu nomas pakalpojumus Daugavas lokos.

Atpūtas kompleksā ir plaša labiekārtota teritorija, parka pastaigu takas, bērnu rotaļu laukumi un trošu trase, kas paver iespējas gan klusai dabas baudīšanai, gan aktīvai atpūtai. Ir iekārtoti vairāki telšu laukumi ar galdiem, soliem, ugunskura vietām, ļaujot dažādām kompānijām izbaudīt savrupu atpūtu. Vieni iekārtojas tuvāk dzirnavu dīķim, citi Daugavai, kāds bērnu izklaižu laukumam. 

Noderīga informācija:Lielbornes muižā var realizēt arī mazās viltības, pieaugušiem vai ģimenēm ar zīdainīšiem izvēloties nakšņošanu viesnīcā, bet pusaudžiem un nakts baudītājiem,- kempingā, tādējādi arī ieekonomējot līdzekļus, bet ne uz atpūtas rēķina!

Labierīcību māja: Teritorijā atrodas labiekārtota labierīcību māja, kurā ir WC, dušas, neliela virtuve, dzeramais ūdens. Pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Ūdensceļš, veloceļš un „Ezertaka”Kempings ir pa ceļam gan laivojot pa Daugavas lokiem no Indricas, Krāslavas, Skerškāniem, gan izbraucot velomaršrutu nr 35 Daugavas loki, kā arī dodoties garajā pārgājienā pa Ezertaku. Kājāmgājējiem piedāvā arī telšu nomu, Lielbornes muiža ir „Gājējam draudzīgi”.

Kafija, brokastis, ēdināšana: Ir iespēja „noķert divus zaķus”. Nakšņot teltī un izbaudīt visu romantikas spektru, bet no rīta muižas bārā iegādāties gardu brokastu kafiju, vai pat pasūtīt muižnieku brokastis, nobaudot tās uz muižas terases. Muižnieku brokastis kopā ar kafijas tasi izmaksās 10 EUR no personas.  Jāpiebilst, ka arī muižas restorāna vakariņu piedāvājums un bāra labumi ir pieejami visiem mūsu viesiem. Te ir iespēja iepazīties Latgales kulināro mantojumu un Īstās latvju saimnieces Noras Poišas redzējumu par Lielbornes muižā galdā ceļamiem ēdieniem, vairums tiek gatavots no tepat audzētiem produktiem.

Lielbornes muiža viesiem piedāvā:

  • Dzīvošanu viesnīcā vai kempingā.
  • Ēdināšanu (grupām un individuāliem viesiem).
  • Izzinošas atpūtas programmas ar līdzdarbošanos, piemēram, "3 dienas muižnieces brunčos".
  • Ekskursijas pa Lielbornes muižu un tuvējiem apskates objektiem.
  • Pārgājienus ar kājām un laivu pārgājienues.
  • Laivu, velosipēdu un SUP (pa dzivnavu dīķi)  nomu.
  • Aprīkotas telpas semināriem: lielā zāle 80m2, 2 mazās zāles 30 m2
  • Iespējas rīkot plašus korporatīvos/sporta pasākumus
     

Ērti atpūsties:  Veikals 5 km, DUS 16 km, Grāfu plāteru pils 15 km, Daugavpils cietoksnis un Marka Rotko centrs 35 km, izjādes ar zirgiem "Klajumi" 7 km, Vecsalienas muižas pils 12 km; Ezertaka 0km, velomaršruts Daugavas loki 0km.

Uz tikšanos Daugavas lokos!