Pārlekt uz galveno saturu

Pils restorāns

Tālr.: +371 29626766 , e-pasts: pilsrestorans@outlook.com; adrese: Pils iela 10, Krāslava

Vieta, kur pazust garšu sajūtās, mūzikā un dejā.

Jauns ģimenes restorāns, kas atrodas Krāslavas pils bijušajos staļļos piedāvā baudīt laiku autentiskā atmosfērā, malkojot mīļāko dzērienu, uzkožot klāt šefpavāra gatavotos gardumus. Darba laiks restorānam ir visas nedēļas dienas, izņemot pirmdienu.

Uz vietas baudāmi ēdieni pēc ēdienkartes, kurā ir gan viegli svaigi salāti, gan sātīgas cūku ribiņas, izsutinātas četru stundu garumā, pasniegtas ar  mūsu novadā audzētajiem kartupeļiem, saceptiem krāsnī. Saldajā - pašu gatavoti svaigi deserti dažādām gaumēm.

Katru darba dienu restorāns piedāvā gatavas pusdienas  līdzi ņemšanai.

Svētdienās – vēlās brokastis - brančs – brīvdienas baudīšana bez liekām raizēm. Tiem, kas novēlojās pabrokastot, tiek piedāvātas pankūkas, biezpiena plāceņi, krāsnī cepta omlete u.c. gardumi. Savukārt tiem, kuri jau gatavi sātīgām pusdienām ir sagatavota zupa, gaļas un zivju pamatēdieni. Un, protams, padomāts par saldumu ēdājiem – restorāna saimniece pati rūpējas par to,- cepjot gan visiem labi zināmo šarloti, gan banānu kēksu dažādās variācijās – ar riekstiem, šokolādi, žāvētiem augļiem. Ja nogaršojot saprati, ka gribi vēl, nebēdā un paņem, jo brančs noris zviedru galda formātā un ēdiena pietiek dubultporcijai. Reizi mēnesī brančs ir tematisks, stāstot ciemiņiem par pilsētas vēsturi, piecām tautām, kas draudzīgi sadzīvo šeit kopā, pasniedzot vietējos, tradicionālos ēdienus.

Tiem, kam patīk skaļāki pasākumi, piektdienās tiek organizēti kokteiļvakari mūzikas pavadījumā.

Vienā no mēneša sestdienām – dzīvās mūzikas vakars – “Sestdienas Aperitivo”.

Ēdienkarte tiek sastādīta iepriekš un tajā ir iekļautas 3-4 kārtas. Vakars tiek iesākts ar aperitīvu jeb uzkodām un kādu garšu kārpiņas kairinošu dzērienu. Turpinājumā - pamatēdiens, kura nav ēdienkartē, lai sestdienas vakars pārvērstos svētkos. Noslēgumā, pirms kājas laižas dejā – deserts, ar tēju vai kafiju pēc izvēles, kurš neatstās vienaldzīgu nevienu.

Izņemot plānotos Pils restorāna pasākumus,  tiek pieņemti arī dzīru un bēru mielasti, kā uz vietas, tā arī līdzi ņemšanai. Uz pasūtījumu tiek gatavotas dāvanu kastes ar pašu darinātiem saldumiem.

Galvenais, savlaicīgi rezervēt sev vēlamo laiku un vietu.