Pārlekt uz galveno saturu

Atpūtas komplekss "Šalkoņi"

Grāveru pag., pie Jazinkas ezera, tālr. +371 29276543

https://www.instagram.com/pasaules_mala_meza_pie_ezera/

Ja vēlies aizbēgt no pilsētas dunas un pilnībā ļauties dabai vienā no gleznainākajām Latgales vietām Jazinkas ezera krastā, tad Šalkoņu piedāvājums ir tieši tev. Šalkoņu komplekss sastāv no četriem koka namiņiem, pirts un lielās nojumes.

Meža namiņā var ērti palikt divi saticīgi pieaugušie un divi vai trīs klausīgi bērni. Namiņi tiek izīrēti uz nedēļu, lai ne tikai nojaustu, bet tiešām sajustu dabas sniegto mieru. Mājiņā ir auksts ūdens, WC, kā arī tīra gultas veļa. Ēšanas priekiem - gāzes plītiņa, trauki, ēdamrīki un vilka apetīte pēc peldes Jazinkas ezerā. Elektrība pieejama tikai no saules baterijām, t.i., iespējams uzlādēt telefonu caur USB vadu, lai sociālajos tīklos vari ziņot par uzvaru atpūtas disciplīnā

Vēl Šalkoņos ir pieejama pirts, iespēja izīrēt laivu vai SUP dēļus. Šalkoņos var rīkot arī seminārus vai retrītus - mums ir plaša, gaiša nojume.

Namiņi izvietoti tā, lai dotu atpūtniekiem vairāk privātuma un klusuma. Lūdzam atpūtniekus Šalkoņos netrokšņot no 23.00-07.00, kā arī autotransporta iebraukšana paredzēta tikai mantu izkraušanai.

4
20