Pārlekt uz galveno saturu

"Lejasmalas"

Tālr. +371 29139680, Šķipi, Aulejas pagasts,  info@lejasmalas.lvwww.lejasmalas.viss.lv,  https://www.facebook.com/Lejasmalas/about/

        Atpūtas komplekss “Lejasmalas”, kas atrodas gleznainā vietā Lejas ezera krastā, ir iecienīta vieta dažādu svinību, semināru un sporta spēļu rīkošanai.

        Divas lielās viesu mājas ar viesību zālēm (katra no tām ar ietilpību virs 100 cilvēkiem) un istabām (katrā viesu mājā var gulēt 70 cilvēki) ir ideāli piemērotas kāzu, jubileju un citu svinību rīkošanai. Svētku atmosfēru papildinās arī garšīgi ēdieni un izcila apkalpošana vislabākajās latgaliešu viesmīlības tradīcijās. 

       Trīs brīvdienu mājas, gan Dubnas krastā, gan uz saimnieku vārdos nosauktajām salām ir romantiskas atpūtas vietas gan ģimenēm, gan nelielām draugu kopām. Neskartās dabas skaistums, tīrs ūdens, smilšainās pludmales un labiekārtoti divstāvu viesu namiņi ir kā radīti atpūtai pilnīgā vientulībā.

      Lejasmalas ir piemērotas dažādu korporatīvo pasākumu, kā semināru, komandas saliedēšanas pasākumu un sporta spēļu rīkošanai. Trīs dažādas zāles, ēdināšana, sporta laukums, 2 pirtis, labiekārtota teritorija, laivas, meža un purva takas - tas viss gan darbam, gan arī atpūtai.

        Divas pirtis pašā Lejas ezera krastā ļaus atpūsties pēc ilgās darba nedēļas. Izcila arhitektūra un inovatīvs pirts un viesību telpu risinājums ļaus baudīt pirts priekus un gleznaino ezera ainavu jebkurā gada laikā.Pieejama arī labiekārtota telšu un piknika vieta ar pludmali. Ir arī laivu noma un makšķerēšanas iespējas.

     Īpašs lepnums ir Lejasmalu virtuve, kas pagatavos ne tikai Latgales kulinārā mantojuma ēdienus, bet arī pārsteigs gardēžus ar mūsdienīgiem ēdieniem. Lejasmalas apvieno mūsdienu komfortu, neskartās dabas skaistumu un vides sakoptību.

 

 

 

 

150
37
I-XII
7