Pārlekt uz galveno saturu

Zirgu sēta "Klajumi"

Tālr. +371 29472638, Kaplava, Kaplavas pagasts, ilze.stabulniece@inbox.lv, www.klajumi.lv

Zirgu sēta "Klajumi" atrodas 12 km attālumā no Krāslavas un piedāvā naktsmītnes trīs brīvdienu mājās: "Klajumi" (9 vietas), "Klajumu Ķemeri" (7 vietas), "Klajumu Ganiņi" (8 vietas) un “Klajumu Krasti” (6 vietas). 2013.gadā saimniecībai piešķirta goda zīme "Latviskais mantojums". Pēc iepriekšēja pasūtījuma piedāvā Latgales kulinārā mantojuma ēdienus.

Brīvdienu māja "Klajumi" atrodas 1,5 km attālumā no Daugavas. Naktsmītnes mājīgā guļbaļķu namiņā. Izjādes un pārgājieni ar 13 zirgiem. Reitterapija un vingrošana uz zirga. Pirts. Maltīte melnās keramikas traukos. Klajumu “Odu taka” pastaigām.

Brīvdienu māja "Klajumu Ķemeri" ir komfortabla 140 kv.m. plaša māja ar lielu viesistabu ar kamīntelpu, guļamistabu, labierīcībām (duša ar apsildāmo grīdu), virtuvi un melno pirti. Māja atrodas dabas parka "Daugavas loki" teritorijā, 500 m no Daugavas, sena ābeļdārza ieskauta. „Klajumu Ķemeru” viesistaba tiek piedāvāta arī kā semināru/sanāksmju telpa 10-15 personām. Sanāksmju atmosfēra neierastā stilā - ērtos dīvānos pie zemiem galdiņiem. Ēdināšana - stikla un māla traukos.

Brīvdienu māja "Klajumu Ganiņi" - divas istabas, virtuve, labierīcības. Namiņš piemērots arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Brīvdienu māja "Klajumu Krasti" ir jaukto koka meža ieskauta, Daugavas plūduma ainavā ieaijāta 104 gadus sena māja pēc restaurācijas ar dzidra avota akas ūdeni, senlietu istabu un miera auru. Melnā pirts.

Kopš 2018. gada 22. jūlija renovētajā ēkā darbību uzsāka "Klajumu ķēķis". Gaumīgi iekārtotajā ķēķa telpā, pēc iepriekšēja pasūtījuma, var nogaršot Latgales kulinārā mantojuma pusdienas un vakariņas, organizēt korporatīvos un atpūtas pasākumus, sapulces, svinības un simpozijus.

Zirgu sētas "Klajumi" piedāvā:

  • Greznas karietes īri, kurā sajūgti 2 skaisti, lieli zirgi. Karietei ir  itāļu ādas bordo krāsas salons un samta jumta iekšpuses apdare. Lieliski piestāvēs pāru vai ģimeņu īpašu notikumu-kāzas, kāzu gadadienas, jubilejas utml. svinēšanai ar fotografēšanos.
    Video, kur kariete redzama kustībā: youtu.be/mDSPxD7tPKQ
  • Vagonetes īri.

30
I-XII
10