Pereiti į pagrindinį turinį

Boutique Hotel Lielbornes muiža

Adrese: Lielbornes muiža, Lielborne, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads

Tālr. +371 29284480;  nora@lielbornesmuiza.lv; www.lielbornesmuiza.lv

Darba laiks: visu gadu

Apkalpošanas valoda: LV, RUS, ENG

Kopējais vietu skaits: 27 (+7 papildgultas)

Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas viesnīca iekārtojusies 19.gs. 20-tajos gados celtajā muižas kungu mājā. Katrs viesu numurs pārsteigs ar vēsturē balstītu individuālu dizainu, bet par viesu labklājību un atpūtu ik dienu rūpēsies paši muižas saimnieki. Ēdienreizēs raisās sarunas par mūsdienu muižnieku dzīvi, vēsturi un tradīcijām, bet galdā tiek celti izcili ēdieni un dzērieni, kas tapuši no muižā un tuvējās saimniecībās izaudzētiem produktiem. Tālākiem viesiem tā ir iespēja iepazīties ar reģiona kultūru, parašām un Latgales kulināro mantojumu.

Pēc rūpīgas restaurācijas un pielāgošanas mūsdienu ceļotājiem, viesu rīcībā 8 standarta numuri, kā arī Barona un Baroneses apartamenti. Pa logu paveras skats uz Daugavas lokiem, atjaunoto dzirnavu dīķi, Bornes upes stāvajām nogāzēm un Lielbornes muižas parku. Plašā labiekārtotā teritorija, pastaigu takas, bērnu rotaļu laukumi un trošu trase paver iespējas gan klusai dabas baudīšanai, gan aktīvai atpūtai. Protams, arī neaizmirstami laivu braucieni pa Daugavas lokiem. Apmetoties Lielbornes muižā, restorāna personāls ar prieku pagatavos ne tikai par brokastis, bet arī gardas pusdienas un vakariņas.

* Lielbornes muižas saimnieki labprāt parūpēsies par jubilejas vai nelielu kāzu svinībām (ar deju placi līdz 40 pers.).

* Te ir lieliska vieta semināriem un korporatīviem pasākumiem, jo sezonas laikā piedāvā arī papildu ietilpību labiekārtotā kempingā. 

* Īstā latvju saimniece. Lielbornes muižniece Nora Poiša ar lepnumu nes 2022.gada "Īsto latvju saimnieču"uzvarētājas titulu. Muižas ritums, iekārtojums, viesības un aktivitātes atspoguļo Noras redzējumu par mūsdienu muižniekiem, muižas attīstību un viesmīlību, kuru esat aicināti izbaudīt arī jūs!

Lielbornes muiža viesiem piedāvā:

  • Dzīvošanu viesnīcā vai kempingā.
  • Ēdināšanu (grupām un individuāliem viesiem).
  • Izzinošas atpūtas programmas ar līdzdarbošanos, piemēram, "3 dienas muižnieces brunčos".
  • Ekskursijas pa Lielbornes muižu un tuvējiem apskates objektiem.
  • Pārgājienus ar kājām un laivu pārgājienus.
  • Laivu, velosipēdu un SUP (pa dzivnavu dīķi)  nomu.
  • Aprīkotas telpas semināriem: lielā zāle 80m2, 2 mazās zāles 30 m2

Ērti atpūsties:  Veikals 5 km, DUS 16 km, Grāfu Plāteru pils 15 km, Daugavpils cietoksnis un Marka Rotko centrs 35 km, izjādes ar zirgiem "Klajumi" 7 km, Vecsalienas muižas pils 16 km; Garo pārgājienu maršruts "Ezertaka" 0km, velomaršruts Nr. 35 Daugavas loki 0km.

Saimnieki aicina veikt tiešās rezervācijas! Pieņem rezervācijas arī caur booking.com.

10
27+7
I-XII